Wykrywanie podsłuchów, pluskw i urządzeń GPS – Poznań

Obecnie istnieje bardzo wiele różnych zaawansowanych technologii, które są stosowane w celu podsłuchiwania. Z techniką podsłuchową związanych jest wiele niebezpieczeństw oraz zagrożeń, na które narażone są nie tylko prywatne osoby, ale również instytucje, firmy, a nawet placówki dyplomatyczne.

Jako profesjonalne biuro detektywistyczne z Poznania, realizujemy kompleksowe usługi z zakresu wykrywania podsłuchów zarówno w pomieszczeniach firmowych, jak i w domach prywatnych, a także w samochodach, komputerach oraz telefonach komórkowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego do każdego powierzanego nam zadania podchodzimy z profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem, gwarantując Państwu pełną dyskrecję.

Wykrywanie podsłuchów to dla naszych specjalistów nie tylko obsługa urządzeń elektronicznych, ale również przeprowadzanie wywiadów sytuacyjnych. Korzystając z innowacyjnej aparatury, jesteśmy w stanie dokonywać szczegółowych pomiarów, pozwalających na skuteczne wychwytywanie zarówno nadawczych sygnałów cyfrowych, jak i analogowych. Sprawdzamy linie telefoniczne, urządzenia energetyczne, sieci niskonapięciowe, urządzenia biurowe oraz ciągi wentylacyjne.

Nasz zespół doświadczonych prywatnych detektywów realizuje zlecenia z zakresu wykrywania podsłuchów nie tylko na terenie miasta Poznań. Jesteśmy gotowi do wyjazdów w każdy region Polski, służąc fachową pomocą w odnajdywaniu nawet najbardziej skomplikowanych urządzeń podsłuchowych.