Agencja detektywistyczna

Sławomir Ast – profesjonalista w każdym calu

Siedziba agencji detektywistycznej „Sławomir Ast”, znajduje się w Poznaniu (ul. Przemysłowa 46A, lok. 51). Klienci korzystający z usług agencji detektywistycznej to przede wszystkim mieszkańcy miast takich jak: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Włocławek, Gorzów Wlkp., Kalisz, Konin, Inowrocław, Piła, Ostrów Wlkp., Gniezno, Leszno oraz ich okolice. Pragniemy jednak poinformować, że chętnie podejmiemy zleceń z całego kraju i w każdym przypadku gwarantujemy znakomity poziom usług.

Kwalifikacje:

  • Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Zmechanizowanych – Wrocław
  • Wydział Nauk Społecznych UAM Poznań, specjalność: resocjalizacja
  • oficer CBŚ Komendy Głównej Policji w zakresie zwalczania przestępczości zorganizowanej
  • szkolenia w zakresie zwalczania przestępczości ekonomicznej (w kraju i za granicą)
  • członek Stowarzyszenia Byłych Policjantów CBŚ

Jak działa agencja detektywistyczna?

Działamy w oparciu o wpis do działalności regulowanej z zakresu usług detektywistycznych, który został wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ww. kwalifikacje potwierdzają stosowne przygotowanie i doświadczenie naszej agencji detektywistycznej. Wykorzystując bogatą wiedzę, możemy zagwarantować Państwu usługi na znakomitym poziomie. Do dyspozycji mamy nie tylko zdobyte kompetencje i potrzebne w branży umiejętności miękkie – Biuro Detektywistyczne korzysta z zaawansowanych, nowoczesnych urządzeń, w tym z aparatury do rejestracji obrazu i dźwięku. Po realizacji zadania, przedstawiamy zleceniodawcy rzeczowe materiały i oparte na nich ustalenia. Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów, szybko pozyskujemy potrzebne w śledztwie informacje. Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy z Klientem umowę, określającą zakres działań. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z należytym zaangażowaniem. By zwiększyć efektywność działań i zabezpieczyć interesy Klientów, Agencja współpracuje z biurami prawnymi, kancelariami adwokackimi, Policją, a także innymi detektywami z licencją. Naszym priorytetem, oprócz skuteczności, jest zapewnienie Klientowi pełnej dyskrecji.

Biuro detektywistyczne – referencje

Dzięki skuteczności, terminowości i korzystnym warunkom współpracy, pozyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Baza usatysfakcjonowanych działalnością Biura zleceniodawców obejmuje nie tylko Poznań, ale też inne miasta Wielkopolski i pozostałych województw. Działania detektywa Sławomira Asta znamionuje profesjonalizm i sumienność. Niezależnie od wielkości problemu, do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższą starannością.

Podstawowe usługi: Zakres działań obejmuje nie tylko obsługę spraw cywilnych. Poznańskie biuro detektywistyczne podejmuje się zleceń dla podmiotów gospodarczych i instytucjonalnych. Na życzenie zleceniodawcy możemy podjąć się m.in.:

  • obserwacji osób,
  • potwierdzania kontaktów osobistych,
  • poszukiwania informacji nt. osób w miejscu pracy i zamieszkania,
  • szukania mienia,
  • wywiadu gospodarczego (w tym ustalenia składników majątkowych debitora, ustalenia wiarygodności biznesowej partnera handlowego).

Osoby potrzebujące profesjonalnej porady detektywa, otrzymają rzeczową, szczegółową ocenę sytuacji wraz z wytycznymi odnośnie optymalnych wariantów dalszego postępowania (np. w przypadku podsłuchu). Do detektywa Asta zgłaszają się również m.in. osoby poszukujące swojej rodziny, krewnych, przodków etc. W oparciu o mniej lub bardziej szczegółowe informacje, biuro detektywistyczne podejmuje odpowiednie działania.