Dowody rozwodowe, materiały poświadczające niewierność partnera

Wśród wielu usług świadczonych przez Biuro Detektywistyczne „Sławomir Ast” związanych ze sprawami cywilnymi, znaczna ich część związana jest z kompletowaniem materiałów dowodowych, poświadczających zdradę małżeńską.
Zdrady małżeńskie jednego z partnerów są najczęściej spotykaną przyczyną rozwodów. Ze względu na delikatny temat prawno-obyczajowy, nasze biuro gwarantuje Państwu pełną dyskrecję i dojrzałość osobistą w trakcie prowadzonych rozmów i działań.

Podstawą wnioskowania o rozwód jest m.in. całkowity, trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Sąd orzeka, po stronie którego z małżonków tkwi wina. W tej sprawie możemy służyć pomocą, zbierając pomocne materiały dowodowe, świadczące na korzyść Klienta.

Zdrada małżeńska – czynności detektywistyczne

Jeżeli przedmiotem zlecenia jest zdrada małżeńska, nasze biuro podejmuje działania w celu:

– obserwacji partnera,

– ustaleniu czy przebywa w nieformalnym związku,

– ustalanie potencjalnych świadków,

– ustalenie wszelkich niezbędnych informacji na temat kochanka lub kochanki (miejsce pobytu, pracy, itp.).

Zebrane w ten sposób materiały dowodowe są porządkowane i przedstawiane Klientowi.
Nasze biuro detektywistyczne gwarantuje Państwu stuprocentową dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług przy użyciu nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Zespół dokonujący ustaleń prawnych i administracyjnych, działa z poszanowaniem godności osobistej Klienta

Często oferowane przez nas działania detektywistyczne związane z zdradą małżeńską lub lojalnością partnera mogą obejmować także ustalenia dotyczące:

– obserwacji wskazanych osób,

– ujawnianie majątku danej osoby,

– potwierdzanie kontaktów osobistych,

– uzyskiwanie informacji na temat osoby w miejscu zamieszkania i pracy.

Bardzo trudno jest podjąć decyzję o rozwodzie, separacji lub rozstaniu z partnerem, kierując się tylko podejrzeniami i przypuszczeniami. Nasze biuro pomoże zdobyć niezbite dowody oraz inne niezbędne informacje dotyczące zdrady małżeńskiej. Zdobywszy materiały poświadczające niewierność partnera, dbamy o komfort psychiczny Klienta.
Zdarza się jednak, że materiały dowodowe świadczą na korzyść osoby podejrzanej o zdradę. Wówczas zgodnie z prawdą przedstawiamy Klientowi przesłanki o niewinności.

Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, realizujemy czynności wyłącznie na podstawie pisemnej umowy zawartej ze zleceniodawcą. Po realizacji zlecenia przekazujemy zleceniodawcy pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności wraz z pełną dokumentacją (pisemne sprawozdanie) oraz materiałami (zdjęcia, nagrania video). W zakresie prowadzonych przez nas spraw, na życzenie naszych klientów występujemy w charakterze świadków przed sądem. Zapewniamy korzystne warunki współpracy.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, podchodzimy doń z należytą powagą i przygotowaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie i rozbudowana siatka informatorów umożliwia szybkie reagowanie i zadowalające efekty działań.

Ofertę adresujemy przede wszystkim do mieszkańców Poznania. Z usług naszej agencji detektywistycznej korzystają również osoby z Piły, Bydgoszczy, Gorzowa Wielkopolskiego, Torunia, Włocławka, Kalisza, Inowrocławia, Konina, Leszna, Gniezna, Zielonej Góry. Jesteśmy mobilni i elastyczni – polecamy się do usług 24 godz. na dobę.

Zapraszamy do kontaktu: nr tel. 668 935 147, Poznań, ul. Przemysłowa 46A, lok. 51