Agencja detektywistyczna Sławomir Ast w Poznaniu – cennik

Agencja detektywistyczna Sławomir Ast w Poznaniu to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, powołana do świadczenia wysokiej jakości usług na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w realizacji zleceń dla osób prywatnych, firm, korporacji oraz instytucji, zwłaszcza tych wymagających profesjonalizmu, kreatywności i pełnego zaangażowania.

Do każdego powierzanego zadania nasi prywatni detektywi podchodzą w sposób indywidualny, również w trakcie ustalania cennika. Biorąc pod uwagę oczekiwania, wymagania oraz możliwości finansowe klienta, ostateczny koszt świadczonych usług staramy się ustalić podczas bezpośredniego spotkania. Wstępną wycenę można również uzyskać kontaktując się z naszą agencją detektywistyczną telefonicznie lub mailowo.

Decydujący wpływ na cennik naszych usług mają takie czynniki, jak:

  • rodzaj usługi,
  • czas realizacji usługi,
  • budżet, którym dysponuje klient,
  • miejsce działań detektywa,
  • liczba osób zaangażowanych w rozwiązanie sprawy.

Każde zlecenie nasze biuro detektywistyczne rozlicza odrębnie, w oparciu o stopień trudności oraz środki, które należy zaangażować, aby osiągnąć ostateczny sukces. Przed zawarciem umowy zawsze dokładnie omawiamy każdą kwestię, gwarantując klientom wysoką jakość usług oraz pełną dyskrecję.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań. Nasz prywatny detektyw umówi się z Państwem na spotkanie, w trakcie którego precyzyjnie omówimy plan działania oraz wstępnie wycenimy zlecenie.