Biuro detektywistyczne

Biuro Detektywistyczne „Sławomir Ast” – podstawowe informacje

Mające długoletnie doświadczenie Biuro „Sławomir Ast” to ceniony ekspert w branży detektywistycznej. Dzięki znakomitym kwalifikacjom detektywa Sławomira Asta (wieloletni staż jako oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji ds. zwalczania przestępczości zorganizowanej, uczestnik wielu szkoleń o zasięgu krajowym i międzynarodowym, dotyczących zwalczania przestępczości), poznańskie Biuro może się poszczycić pomyślnym zakończeniem spraw gospodarczych oraz w zakresie prawa cywilnego. Wysokie kwalifikacje i staranne przygotowanie, którym mogą się pochwalić pracujący tu detektywi, zaowocowały już pozytywnymi rezultatami we współpracy z najróżniejszymi klientami, nie tylko z Poznania.

Kompetencje i intuicja to nie jedyny instrument używany przez detektywa w pracy. Czasem konieczne zastosowanie jest najnowszych środków techniki. Takimi dysponuje właśnie nasze biuro.

Kim jest prywatny detektyw?

Termin „detektyw” pochodzi od łacińskiego detego, co oznacza „wyjawić”, „odkryć”. W wielu krajach to utajniony pracownik policji. W Polsce natomiast usługi detektywistyczne łączy się z ochroną osób i imienia. Do wykonywania zawodu uprawnia licencja, wydawana na podstawie Ustawy z dnia 6 lipca 2001 roku.

Biuro „Sławomir Ast” działa w oparciu o wpis do działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Należy pamiętać, że detektyw to osoba, której powierzamy nierzadko swoje największe problemy i sekrety. Detektyw Sławomir Ast to profesjonalista w każdym calu, dlatego klienci biura detektywistycznego mogą liczyć na absolutną i pełną dyskrecję.

Siedziba biura detektywa – Poznań, ul. Przemysłowa 46A

Detektyw Sławomir Ast oferuje kompleksowe usługi dotyczące między innymi spraw cywilnych, wywiadu gospodarczego oraz specjalistycznego konsultingu.

Detektyw Sławomir Ast w ramach świadczonych usług detektywistycznych nawiązał współpracę z kancelariami adwokackimi, biurami prawnymi, Policją. Z Biurem Detektywistycznym kooperują też licencjonowani detektywi z całej Polski. Nasi współpracownicy posiadają kilkunastoletnią praktykę w pracy w Policji oraz innych instytucjach. Siedziba biura detektywistycznego, założonego przez detektywa Sławomira Asta, znajduje się w Poznaniu. Najczęściej klientami korzystającymi z usług detektywa są przede wszystkim mieszkańcy takich miast jak: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Włocławek, Gorzów Wlkp., Kalisz, Konin, Inowrocław, Piła, Ostrów Wlkp., Gniezno, Leszno oraz ich okolice.

Pragniemy jednak poinformować, że przyjmujemy zlecenia z całego kraju i zapewniamy w każdym przypadku najwyższą jakość usług.

Rekomendacje

Zaufało nam już wielu klientów. Wszyscy oni byli zadowoleni ze skuteczności i sprawności działania detektywa Sławomira Asta. Niezależnie od wielkości problemu, do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższą starannością.

Detektyw Sławomir Ast, założyciel i właściciel Biura Detektywistycznego „Sławomir Ast”, to osoba kompetentna i godna zaufania, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Zapewniamy profesjonalizm, staranność i dyskrecję. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do zapoznania z szczegółowym zakresem naszych usług i zachęcamy do współpracy.